W życiu dobrze jest mieć plan.
Aby zrobić zdjęcia i social media, dobrze jest mieć PLAN F.

Fotografia portretowa portfolio modelki zdjęcia biznesowe wyborcze

FOTOGRAFIA PORTRETOWA I BIZNESOWA

Ludzie są fascynujący. Od początku istnienia fotografii ludzka twarz i sylwetka są fotografowane w różnych ujęciach. Portrety: naturalny i pozowany, portret biznesowy, portret plenerowy i studyjny, portret artystyczny oraz portret psychologiczny są moją fotograficzną specjalnością. 

Prowadzenie fanpage social media rtm olsztyn poznań fotografia grafika

SOCIAL MEDIA – TWORZENIE TREŚCI I AUDYT

Najskuteczniejszą reklamę robi się w Internecie. Zdjęcia, wideo i treści to podstawa. Wykorzystuję to w prowadzeniu kanałów społecznościowych swoich klientów. Sprawdź, co mogę zrobić dla Ciebie.

Fotografia mody Paweł Staszak Olsztyn

FOTOGRAFIA MODY

Świat żyje modą. Fotografia modowa pozwala w przystępny sposób połączyć piękno odzieży i akcesoriów z odpowiednio dobraną scenerią i modelami. Uwielbiam wyzwania. Aby zrobić najlepsze fotografie mody przemierzam całą Europę i robię ją w najdziwniejszych miejscach. Jestem otwarty na ludzi, pomysły i briefy.

Fotografia reklamowa packshot Olsztyn

FOTOGRAFIA REKLAMOWA

Produkty i usługi sprzedają się dzięki interesującym i niesztampowym  zdjęciom. Fotografię żywności oraz usług wykonuję z dbałością o szczegóły i do pełnej satysfakcji klienta. 

Fotografia wnętrz Paweł Staszak Olsztyn

FOTOGRAFIA WNĘTRZ

Fotografie wnętrz w nastrojowym oświetleniu, zgodne z zasadami home stagingu pozwalają skutecznie sprzedać lub wynająć domy, mieszkania i lokale użytkowe. Wykonuję je ze wsparciem odpowiednich, szerokokątnych obiektywów oraz mobilnego studia fotograficznego. Dzięki odpowiedniej prezentacji nieruchomości możesz osiągnąć od 5 do 10 procent ceny więcej.

Nauka fotografii Paweł Staszak Olsztyn

NAUKA FOTOGRAFII

20 lat doświadczenia w wykładaniu fotografii i reklamy telewizyjnej w pięciu szkołach w Olsztynie, Poznaniu i Warszawie. Ponad 1000 słuchaczy i setka aktywnych zawodowo oraz posiadanie uprawnień pedagogicznych to niektóre z powodów, dla których warto rozważyć swoją naukę u mnie w tematach fotografii portretu, mody, aktu i reklamy. Prowadzę szkolenia grupowe i indywidualne, dostosowane do Twoich potrzeb.

Fotografia eventów konferencji wydarzeń Olsztyn

FOTOGRAFIA EVENTOWA

Każde wydarzenie zasługuje na dokumentację. Przechodzą one do historii przez zapis obrazu, wspierającego naszą pamięć. Fotografia konferencji, koncertów, szkoleń i innych zaplanowanych zdarzeń stanowi w dobie mediów społecznościowych decydującą rolę o skutecznym rozpowszechnieniu informacji, reklamie i działaniach public relations.

Fotografia eventów konferencji wydarzeń Olsztyn

HOME STAGING

Home staging to sztuka inscenizacji, dzięki której skutecznie i za wyższą cenę sprzedaje się mieszkania, domy i lokale użytkowe. Prowadzimy teoretyczne i praktyczne szkolenia dla przyszłych home stagerów i biur nieruchomości, poszerzone o naukę fotografii czerpiących z zasad inscenizacji domu. Dzięki wiedzy i praktycznym umiejętnościom będziesz w stanie poprawić jakość swoich ofert, ugruntować pozycję na rynku i powiększyć swój dochód.

Redagowanie artykułów fotograficznych blog Olsztyn wystawy fotograficzne

REDAGOWANIE ARTYKUŁÓW

Robienie zdjęć to nie wszystko. Myślenie o nich i pisanie tworzą z rzemieślnika lub artysty świadomego uczestnika, któremu nieobce są problemy fotografów i ich środowiska. Ponad 100 publikacji fotografii oraz artykułów z zakresu fotografii w największych polskich magazynach stanowią dowód zaangażowania w procesy kształtowania świata fotografii przez edukację i działania na rzecz jej rozpowszechnienia. Wszystko dla Was i o Was.

Redagowanie artykułów fotograficznych blog Olsztyn wystawy fotograficzne

OPIEKA KURATORSKA

Obejmuję opieką kuratorską fotografów i ich prace. Posiadam szerokie kontakty w branży fotograficznej w Polsce i na świecie. Współpracuję z magazynami fotograficznymi oraz galeriami wystawowymi w Olsztynie, Warszawie, Gdańsku, Wrocławiu, Paryżu, Berlinie, Monachium, Londynie i Nowym Jorku. Przygotowuję fotografie do druku, redaguję i zlecam teksty kuratorskie, koordynuję oprawę i ekspozycję prac, otwieram wystawy. Listę zorganizowanych przeze mnie wystaw znajdziesz tutaj. Sprawdź, co możemy wspólnie zrobić dla Twojej kariery.

K L I E N C I 


[logo-carousel id=logotypy]


OSTATNIE WPISY NA BLOGU


zobacz wszystkie wpisy 

KIM JESTEMDzień dobry, cześć, jestem Paweł Staszak. 

Nieprzerwanie od 21 lat zajmuję się reklamą, działaniami public relations, organizacją wydarzeń oraz fotografią: robię ją, wykładam, piszę o niej i ją wystawiam.
Przez trzy lata (2011-2014) prowadziłem najstarszy, istniejący od 1975 roku polski drukowany magazyn o fotografii – miesięcznik „Foto” www.foto.com.pl. Jestem pierwszym polskim jurorem konkursu RedBull Illume (2013).

Od 2001 roku, współpracując z Orange Advertising Warsaw, zajmuję się równolegle reklamą (copywriting), grafiką komputerową oraz promocją marek w mediach społecznościowych i wyszukiwarkach. Od 2014 roku działania te prowadzę we własnej firmie.

Wykładałem w: E-szkolafotografii.pl, AP Edukacji, TEB, Policealnym Studium Promocji przy Instytucie Promocji w Warszawie, Edicon oraz Centrum Sztuk Wizualnych.

Jestem twórcą Otwartych Mistrzostw Fotograficznych, Fotomotif Festivalu i współtwórcą Centrum Sztuk Wizualnych, które prowadziłem przez ponad dekadę.
Przez dwa lata (od 2004 do 2006) byłem prezesem Fotoklubu Olsztyńskiego, a w 2010 zainicjowałem stworzenie „Warmińsko-Mazurskiego Stowarzyszenia Fotograficznego Blur”.

W 2009 roku otrzymałem nagrodę Prezydenta Olsztyna za szczególne osiągnięcia w dziedzinie twórczości artystycznej i dotychczasową działalność w dziedzinie fotografii.

Od maja 2015 roku do czerwca 2018 roku wspierałem charytatywnie młodych fotografów z gminy Stawiguda, prowadząc z nimi zajęcia podstaw fotografii w ramach stworzonego przy współpracy z Gminnym Ośrodkiem Pomocy Społecznej i Urzędem Gminy cyklowi charytatywnych warsztatów sztuk pięknych „BLIK”. Więcej informacji o mnie znajdziesz tutaj.

Od 2019 siedzibą firmy są Promnice, powiat Poznań.

KONTAKT 


PLAN F FOTOGRAFIA I NOWE MEDIA PAWEŁ STASZAK

NIP: 7392838545 REGON: 511438583
numer rachunku bankowego: Alior Bank 03249000050000453017622406

 Paweł Staszak 503 703 655

Fotografia i marketingAutor: | Opublikowano: