home staging homestaging warsztaty fotografia nauka reklama poznań olsztyn

Szkolenie z home stagingu dla biura nieruchomości Home Liberty

Jeśli nie wiesz jak skutecznie sprzedać mieszkanie, dom lub lokal użytkowy, zrób fotografie korzystając ze wskazówek z zakresu home stagingu.

Home staging – co raz bardziej znane w sprzedaży i fotografii nieruchomości określenie powstałe już w latach ’70 w Stanach Zjednoczonych oznaczające dosłownie “inscenizację domu” jest szeregiem działań zmierzających do skutecznej sprzedaży domu, lokalu lub mieszkania.

Są trzy rodzaje fotografów wykonujących zdjęcia dla agencji nieruchomości. Pierwsi z nich łączą swoją profesję z wiedzą z zakresu home stagingu, drudzy – korzystają z usług profesjonalnie wyszkolonego home stagera. Jest jeszcze trzeci rodzaj fotografa wnętrz. To pośrednik nieruchomości, fotograf i home stager w jednej osobie.

Takich zadaniowych, wszechstronnie uzdolnionych ludzi szkoliliśmy z zakresu fotografii i projektowania wnętrz w Olsztynie.

Zajęcia były podzielone na część teoretyczną, podczas której specjaliści sprzedaży nieruchomości zostali wyposażeni w najpotrzebniejszą wiedzę, by w części praktycznej wykorzystać ją fotografując zaaranżowane sceny przy użyciu dostarczonych przez nas rekwizytów. 

warsztaty fotografii home staging olsztyn

fotografia home staging olsztyn

home stanging, fotografia poznań, olsztyn, reklama, szkolenie, warsztaty,

Autor: | Opublikowano:

Napisz komentarz

Autor: | Opublikowano: