BLIK #2. Charytatywne warsztaty sztuk pięknych po raz drugi

Rok temu, w maju 2015 uruchomiłem “BLIK” – charytatywne warsztaty sztuk pięknych dla dzieci w wieku gimnazjalnym zagrożonych wykluczeniem społecznym. Ideę opisałem obszernie tutaj: BLIK, czyli jak przekazać dzieciom światło. Do udziału zaprosiłem znajdujące się w najbliższym sąsiedztwie Olsztyna gminy. Jako jedyny odpowiedział Urząd Gminy Stawiguda, który zareagował na propozycję życzliwie i podjął profesjonalne przygotowania do realizacji warsztatów fotograficznych. Grupa zebrała się szybko. Młodzież otrzymała nowo zakupiony, specjalnie do zajęć sprzęt fotograficzny i wszelkie wsparcie, którego potrzebowali.  O tym, w jaki sposób przebiegały warsztaty i czym się zakończyły możecie przeczytać tutaj: BLIK #1, Stawiguda.

W tym roku wraz z Gminą Stawiguda postanowiliśmy przeprowadzić warsztaty w Bartągu. Pierwsze spotkanie odbędzie się 21 maja, ostatnie – na początku czerwca. 

Jeśli jesteś artystą, wykładowcą, lubisz pracować z młodzieżą, przekazując im wiedzę i chcesz dołączyć do BLIK-a, skontaktuj się ze mną. Razem można więcej.

Dzisiaj, 19 maja, do BLIK-a przyłączyli się dwaj fotograficy: Piotr Wyrzykowski specjalizujący się w fotografii architektury i nocnego nieba oraz Łukasz Szczypior – reporter, blogger, podróżnik. Piotr poprowadzi zajęcia 28 maja, Łukasz – 4 czerwca.

Więcej o Piotrze dowiecie się stąd: www.piotrwyrzykowski.pl, a o Łukaszu tutaj: www.fotoslad.pl

Autor: | Opublikowano:

Comments

  1. Pingback: Blikiem w oczy – Fotograficzna Mapa Warmii

Napisz komentarz

Autor: | Opublikowano: